Infrasauna - výhody

Infrasauna - výhody

Prečo si zaobstarat radšej infrasaunu ako klasickú fínsku saunu? Infrasauna má nespočetne výhod:
1) Je lacná
Zaobstaranie infrasauny je oproti fínskej sauny neporovnateľne výhodnejšie. Nielenže je oveľa lacnejšie samotná infrasauna, cena zostáva na minime aj v otázke prevádzky. Spotreba infrasauny totiž nepresahuje spotrebu bežného domáceho spotrebiča, ako je potrebné naparovacia žehlička.
2) Je nenáročná
Pokud u vás zvíťazila infrasauna, umiestnenie bude veľmi jednoduché. Infrasauna nepotrebujete nič viac než rovnú podlahu a zásuvku s príkonom 230 V dosahu. Pustite z hlavy náročné zásahy do interiéru, stavebné úpravy a podobne.
5) Je účinná
Na čo všetko je vhodná infrasauna? Ako funguje? Ideálna je infrasauna na bolesť chrbta, kĺbov, svalov, pooperačné rekonvalescencii, pre posilnení krvného obehu, čistenie pleťou, odbúranie celulitídy, zníženie váhy.
3) Je skromná
Ak Vám stojí doma nová infrasauna, údržba je určite to, po čom pátrate. Aj v tejto otázke nepotrebujú infrasauny žiadnu špeciálnu peci. Sklenené prvky stačí vyleštiť prípravkom na sklo, drevené časti, ktorá sa dotýka počas saunovania, vnútri infrasauny ošetrovať prípravkom na drevo Saunareiniger, ktorý ma v predaji v každý lepší predajcu infrasáun.
4) Je jednoduchá
Na rozdiel od fínskej sauny, infrasauna návod prakticky nepotrebuje. Jej ovládanie je úplne intuitívne. Na vonkajšom alebo vnútornom ovládacom paneli (lepšia infrasauny majú ovládanie iba vnútri) jednoducho nastavíte teplotu a dobu saunovania, viac nie je potrebné. Kvalitné infrasauny majú navyše možnosť regulácie výkonu jednotlivých žiaričů, ktorú spustíte rovnako ľahko stlačením príslušného tlačidla. Rovnakým spôsobom je možné ovládať také rádio, MP3, svetla, svetelnou terapiu či vetrák.
6) Je na dosah ruky
Vďaka svojej nenáročnosti na priestor a spotrebu je infrasauna do bytu a domu ako stvorená. Aj do toho najmenšieho bytíku vojde aspoň infrasauna pre jedného, ak máte rodinný dom, ideálna voľba je rohová infrasauna. Vďaka umiestnenie infrasauny vo vlastnom domove si môžete dopriavať relax v súkromí v ktorýkoľvek deň i čas.